Німецькі ЗМІ цитують звернення Віктора Медведчука до українців про необхідність громадянського опору

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук під час брифінгу 20.07.21 112ua.tv
"І це не Майдан і заворушення. Опір має бути усвідомленим, творчим і ефективним", - зазначає Медведчук

Лідер української опозиції, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що Україні необхідний громадянський опір чинної влади, яка веде країну до тоталітаризму. Про це пише німецьке видання Ukraine Nachrichten, присвячене подіям в Україні.

У публікації підкреслюється, що, на думку українського політика, опір має бути творчим і в жодному разі не повторювати негативний досвід українських майданів.

"Україні як ніколи необхідний громадянський опір чинній владі, яка формує тоталітарну, диктаторську державну систему. І це не Майдан і заворушення. Опір має бути усвідомленим, творчим і ефективним", – цитує Ukraine Nachrichten Медведчука.

Також у статті уточнюється, що саме таку творчу "боротьбу за свободу", за словами лідера ОПЗЖ, і веде його політсила, яка виступає проти зовнішнього управління і свавілля влади.

"Я звертаюся до кожного громадянина України: якщо ви бачите, що країна гине ‒ боріться за її майбутнє, за правду і справедливість. Нашій країні потрібні мир, закон і справедливість, а не війна, непрацюючі закони і свавілля влади... сьогодні я пропоную всім політичним силам і громадянам країни боротися не між собою і навіть не з владою, а боротися за країну, за Основи держави, які зневажає нинішня влада", – наводить німецьке видання звернення Медведчука до українців.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук не виключає протестних акцій в Україні вже цієї осені. Причинами цього, за його словами, можуть стати спад в економіці і, відповідно, падіння рівня життя громадян, а також зростання тарифів на комунальні послуги. Однак, на думку Медведчука, Майдани самим негативним чином позначаються на економіці країни.

"Країна досить зазнала і отримала величезний збиток від двох Майданів - 2004-2005 і 2013-2014 років. Падіння економіки, зниження соціального рівня життя в нашій країні почалися в 2005 році, після першого Майдану. А після другого Майдану ми фактично угробили економіку, соціальну сферу. І через 7 років після тих подій Україна далека від того, щоб вийти на рівень 2013 року, ‒ нагадав народний депутат. - Так от, ще один Майдан країна може і не пережити. Але Майдани, які купуються, Майдани, які стимулюються, - це не ті Майдани, які потрібні Україні. Україні потрібен процес прогресивного розвитку".