Німецькі ЗМІ: Медведчук був головною метою кампанії Зеленського проти олігархів

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

У березні цього року президент України Володимир Зеленський оголосив про початок боротьби з олігархами, але головною метою цієї кампанії став голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук.

Про це йдеться в статті на сайті відомої німецької медіа-компанії Bne IntelliNews.

У публікації наголошується, що звинувачення проти лідера української опозиції політично мотивовані.

лавною метою був Віктор Медведчук, лідер української опозиції, – пише Bne IntelliNews. - Зараз він перебуває під домашнім арештом у зв'язку з кримінальною справою за звинуваченням у державній зраді, яке має вельми політичне підґрунтя, оскільки Медведчук є головним політичним суперником Зеленського і головою законної опозиційної партії в парламенті".

Нагадаємо, Офіс генерального прокурора звинувачує голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука в державній зраді. Незважаючи на вимогу прокурорів про взяття опозиційного політика під варту, адвокатам вдалося це оскаржити, і суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Адвокати парламентарія внесли апеляцію на дане рішення, але апеляційний суд залишив запобіжний захід без змін. Лідер ОПЗЖ заявив, що незадоволений рішенням суду і має намір і далі доводити необґрунтованість висунутих йому звинувачень.

"Ми будемо все робити для того, щоб довести безпідставність, необ'єктивність і приблизність тих доказів, які висувалися і про які йшла мова з боку звинувачення", – сказав Віктор Медведчук.