"Не можна карати за думку": Що українці думають про владу, яка переслідує Медведчука

Володимир Зеленський
РБК

Президент Володимир Зеленський з кожним днем все виразніше демонструє, що для нього є "своя країна" і "не своя", "свої українці" і "чужі". Нещодавно з фракції "Слуга народу" виключили народних депутатів, які підтримали ексспікера ВР Дмитра Разумкова, який був не згоден із діями нинішньої влади. А вже понад пів року влада переслідує голову політради "Опозиційної платформи – За життя", народного депутата Віктора Медведчука.

Що думають про це українці? Ми вирішили запитати про це у них безпосередньо.

"Не мають права відібрати мандат", – стверджує ужгородець про наміри влади карати таким чином неугодних.

"Трохи грубувато, навіть якщо вони ("слуги", – ред.) не були згодні з усім, що робив Разумков, але стали на його захист", – вважає інший чоловік з Ужгорода.

"У них – своя думка у кожного. Я так думаю, що вони вирішили це свідомо. Значить, їх там багатьох щось не влаштовує", – зазначила мешканка Ужгорода.

Будуть йти, але те, що вони йдуть – до одного місця. Їх просто повністю треба прибирати", – заявив ужгородчанин.

"Кожен має право [на думку], тим більше, зараз багато хто йде від Зеленського, так що це несправедливо, я вважаю", – сказала киянка.

"Не можна карати людей за свою думку", – підкреслила мешканка Лисичанська.

"У будь-якому випадку на одному цапі-відбувайлі можна показати, що буде з іншими. Ось і все. Просто показати, що влада – вона має владу", – стверджує одесит.