Названо дату, коли відбудеться візит Зеленського до США

Президент України Володимир Зеленський і президент США Джо Байден REUTERS

Візит відбудеться після Дня Незалежності України, 30 серпня

Візит президента України Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки відбудеться 30 серпня. Про це повідомляє пресслужба Білого дому.

"Президент Байден з нетерпінням очікує можливості вітати президента України Володимира Зеленського в Білому домі 30 серпня 2021 року", - йдеться у повідомленні.

У Білому домі зазначили, що візит українського очільника підтвердить непохитну підтримку Штатами суверенітету і територіальної цілісності України в період агресії Росії на Донбасі і в Криму.

"Цей візит підтвердить нашу тісну співпрацю в галузі енергетичної безпеки, а також нашу підтримку зусиль президента Зеленського щодо боротьби з корупцією та реалізації програми реформ, заснованої на наших спільних демократичних цінностях", - додали в адміністрації президента США.

Новини за темою: Зеленський в інтерв'ю французькому виданню визнав, що США втратили інтерес до України

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки завили про бажання побачити реальні результати щодо реформ в Україні перед тим, як президенти США та України Джо Байден і Володимир Зеленський зустрінуться у Вашингтоні.

"Зокрема, в тому, щоби мати незалежну судову систему – функціональну й таку, що ретельно обирається та має незалежний нагляд; корпоративне управління, насамперед на державних підприємствах, яке буде транспарентним; а також справжню імплементацію, зокрема, антикорупційних законів", - зазначив державний секретар США Ентоні Блінкен.