Нардеп Яременко пригрозив виходом із фракції "Слуги народу" через "плівки Тищенка"

Богдан Яременко

112.ua

Скандально відомий народний депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко пригрозив виходом з фракції через оприлюднені депутатом Гео Леросом записи розмов нібито заступника голови фракції Миколи Тищенка і бізнесмена Дениса Комарницького. Про це повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на нардепа Гео Лероса.

"Поки Зеленський з Єрмаком в романтичній подорожі, у фракції назріває скандал", - написав Лерос на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши скріншоти фракційного чату.

Як зазначається, на скріншоті депутат монобільшості Богдан Яременко погрожує вийти з партії.

"Якщо партія не реагуватиме на "плівки Тищенка", я публічно вийду з неї. Бути підлеглим по партійній лінії рекетиру, який обговорює плани дискредитації правоохоронних органів і організацію замахів на колег - нижче моєї гідності", - написав Яременко.

Нагадаємо, на записах, які опублікував Лерос, обговорюється напад на самого Лероса, а також обшуки в будинку Комарницького, що стосуються справи про розкрадання коштів на будівництві Подільсько-Воскресенського мосту. За словами Лероса, друга частина розмови записана в лазні, де бізнесмен і перебував під час обшуку.

Попередня частина записів була опублікована 2 жовтня. За словами народного депутата, ці плівки вказують на те, що президент Володимир Зеленський покриває діяльність київського бізнесмена Дениса Комарницького.

Примітно, що сам Яременко потрапив у гучний скандал, коли ЗМІ опублікували фото його секс-листування.