Нами правлять зайві і слабкі люди: Що українці думають про два роки роботи "слуг народу"

Фото з відкритих джерел

Характерна риса української влади - багато говорити про власні перемоги і мало слухати про те, що реально турбує людей.

До думки свого народу чиновники прислухатися не звикли, тому ми вирішили змінити цей звичний стан речей у проєкті "Чуємо кожного". Ми запитали в українців, що їх турбує і що з цим робити.

"Війну однозначно треба припиняти, тому що економіка не зростає. Розвитку держави немає. Робочих місць немає, молодь виїжджає. Звичайно треба домовитися, навіть якщо невигідно", - розповів житель Краматорська.

"Ні, не вірю. Правлять нами трошки слабкі люди", - вважає жінка з Харкова.

"Все вирішується там, плюс все вирішує Ангела Меркель з Макроном", - сказав чоловік з Харкова.

"Настільки багато непрофесійних кроків. Настільки багато абсолютно сторонніх людей він привів до влади", - зазначив чоловік з Києва.

"Люди хочуть, щоб здійснилася їхня мрія про хорошого, справедливого президента", - підкреслив чоловік з Херсона.

"Це все туфта, кишені набивають, розумієте", - заявив житель Краматорська.

"Вони знають, що вони останній термін відбувають і потім хто куди. За них вже ніхто голосувати не буде. Пенсіонери так точно", - вважає мешканка Краматорська.

"Ну якби було поліпшення нашого добробуту, поліпшення нашого життя, тоді було б щось позитивне. А так, нічого немає", - розповіла жінка з Києва.

"Ось я спілкуюся з людьми, і я взагалі не бачу, щоб його хтось підтримував. Я не розумію, звідки ось йдуть ці рейтинги по телебаченню", - заявила мешканка Херсона.

"Я був за кордоном, і чесно - у нас тут неможливо перебувати. Середня зарплата кухарська - 300 доларів. Неможливо - витрати не покриває зарплата. Тільки в Європі переміщатися. Я не знаю, чим займаються політики, тому що всі закони, які вони приймають - не відображаються на людях", - зазначив хлопець з Харкова.