Накат йде комплексний - від СБУ, прокуратури і навіть НАЗК: Колтунович про справу Лесика

Олександр Колтунович Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Тиск з боку влади на харківського лідера "Опозиційної платформи - За життя" Андрія Лесика виправданий його положенням на політичній арені. Влада комплексно взялась за опозицію і підключила всі можливаі структури для боротьби. Про це на "Першому Незалежному" повідомив народний депутат від ОПЗЖ Олександр Колтунович.

"Це не поодинокий випадок, такі випадки відбуваються по всій території України щодо членів нашої партії. А Андрій Лесик це ж не просто пересічний громадянин України, який тут сьогодні в суді, це голова фракції у Харківській міській раді від нашої партії "Опозиційна платформа - За життя". Тому, з цієї точки зору ми розуміємо, чому здійснюється тиск на нього. Він здійснюється цілеспрямовано, точно так, як здійснюється тиск на голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука. Накат іде комплексний, з правоохоронних органів. Це і СБУ, і прокуратура, і навіть НАЗК, які там оголошують позапланові перевірки декларацій наших колег", - заявив політик.

Він також зазначив, що на сьогодні по всій країні іде потужний тиск на опозицію з боку влади. Про це свідчать, зокрема, напади на офіси політсили.

"Майже в усіх регіонах, 20 регіонах, відбуваються переслідування наших представників, напади на офіси, напади на головний офіс, підпали і багато інших речей. Все це свідчить про те, що ми рухаємось у правильному напрямку, як політична партія. Бо наша політична позиція, зокрема, в економічний площині, альтернативний економічний та соціальний курс говорять про те, що народ підтримує нас, а не нинішню владу, яка дійсно втрачає досить сильно рейтинги",- заявив Колтунович.

Нагадаємо, Дзержинський суд Харкова 23 червня провів засідання по справі проти Андрія Лесика. Сам опозиціонер висловив свою позицію щодо кримінальних проважень, трансляцію вів "Перший Незалежний".