Надання другого траншу допомоги Україні: Єврокомісія назвала умови

Віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс. Фото: eurointegration.com.ua

Однією із них є просування важливих реформи, що наближають країну до ЄС

Виконавчий віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс назвав умови для отримання Україною другого траншу макрофінансової допомоги. За його словами, українська сторона повинна виконати комплекс узгоджених політичних заходів. Про це стало відомо під час онлайн-конференції з питань реформ.

"ЄС може виділити другий транш, коли будуть виконані узгоджені заходи політики. Останнім часом намітився явний прогрес. Однак всі невиконані політичні умови повинні бути швидко реалізовані, поряд зі співпрацею України з МВФ", - заявив Домбровскіс.

За словами представника Єврокомісії, для отримання ще 600 млн євро допомоги Україна повинна просувати важливі реформи, що наближають її до ЄС.

"По-перше, судова система, де реформи вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів повинні включати конструктивні пропозиції Венеціанської комісії", - сказав він, зазначивши і важливість боротьби з корупцією.

Також Домбровскіс додав, що українській владі необхідно поліпшити бізнес клімат в країні і зміцнити систему корпоративного управління в держпідприємствах.

Новини за темою: Україна та МВФ: Що відомо про подальше кредитування та коли країна отримає черговий транш

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що аналітики з американського фінансового холдингу J.P. Morgan прогнозують, що Україна отримає наступний транш від Міжнародного валютного фонду (МВФ) до вересня 2021 року.