МЗС підтвердило дати наступних перемовин із Іраном щодо катастрофи літака "МАУ"

Україна погодилася на дати, запропоновані іранською стороною

Євгеній Єнін

Фото з відкритих джерел

Міністерство закордонних справ України поінформувало іранську сторону про згоду провести другий раунд перемовин щодо компенсацій за збиття літака "МАУ". Про це повідомив заступник міністра МЗС Євгеній Єнін у коментарі "Укрінформу".

Зазначається, що Україна погодилася провести зустріч із 18 по 21 жовтня. "Ми підтвердили готовність до перемовин в запропоновані Іраном дати", – сказав Єнін. Що стосується можливого перенесення зустрічі в разі погіршення ситуації з коронавірусом в Україні або Ірані, то Єнін підкреслив, що в МЗС хочуть вирішити проблеми з катастрофою літака "МАУ" якнайшвидше.

Зокрема, міністр заявив, що в Україні планують почути відповіді на питання, підняті під час попередньої зустрічі. "Чекаємо на отримання відповідей на запитання, які ми поставили перед іранською стороною минулого разу", – повідомив Єнін.

Новини за темою: Іранські слідчі допитали десятки військових у справі про збиття українського літака, – посол

Нагадаємо, нещодавно організація цивільної авіації Ірану оприлюднила розшифровані дані бортових самописців зі збитого в січні 2020 року українського літака під Тегераном. Тоді стало відомо, що чорна скринька зафіксувала всі звуки в кабіні пілотів протягом 19 секунд після вибуху. Так, троє пілотів екіпажу, зокрема інструктор польотів, знали про ненормальну ситуацію і намагалися контролювати і керувати літаком до останнього моменту.