Мирослав Гай: Я дякую Бігусу за ці плівки. Якщо це все, то це тільки доводить мені адекватність вибору українців у 2014 році

Петро Порошенко пресслужба партії "Європейська Солідарність"

Так звані плівки Медведчука спрямовані не проти голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука, а саме проти п'ятого президента Петра Порошенка. У цьому зізнається і сам Денис Бігус, неодноразово підкреслюючи, що про "Медведчука ми і так все знаємо". До такого висновку прийшов блогер, ветеран АТО Мирослав Гай на своїй сторінці в Facebook, подивившись відповідні записи, передає Replyua.net.

Мирослав Гай зазначає, він також не почув у цих плівках чогось особливо нового. Якщо це все "компромат" на Петра Порошенка, а фігурує він у ньому переважно в словах самого ведучого, адже навіть Медведчук про нього безпосередньо майже не згадує, то це ще більший доказ того, що Порошенко – найкращий український президент за роки незалежності. Найкращий з тих, що міг бути, можливо найкращий з тих, що будуть, але кращий з тих, що були і зараз.

"Мені, як глядачеві, всіляко намагалися пояснити цинізм політики. Але я і так знаю, що політика цинічна, а політики – циніки. Мені і потрібен біля керма країни під час війни прагматик, ділок, хитрий і холоднокровний, цинічний і агресивний президент. Мені не потрібен недосвідчений скиглій Зеленський під час війни. Мені, як громадянину, свідомому виборцю, потрібна акула. Тому я дякую Бігусу за ці плівки. Якщо це все, то це тільки доводить мені адекватність вибору українців в 2014 році", – резюмував блогер.