Ми шукаємо рішення по Донбасу і Криму на всіх майданчиках: Зеленський у Нью-Йорку

Президент України Володимир Зеленський

Офіс президента

Україна повинна максимально ефективно використовувати цей візит для двосторонніх зустрічей з різними країнами

Президент України Володимир Зеленський під час візиту в Нью-Йорк (США) заявив, що Генеральна асамблея ООН є одним з основних майданчиків, де Україна може вирішувати питання щодо Донбасу і Криму, передає телеканал "Дом"

"І ми повинні не тільки говорити, а й вимагати відповідних дій. Ми шукаємо рішення щодо Донбасу і Криму на всіх майданчиках. Так, організація ООН – це один з головних майданчиків. І ми не повинні пропускати таку можливість. Наприклад, у нас буде зустріч з президентом Турецької Республіки. І ми всі знаємо заяву Туреччини про невизнання анексії Криму з боку Російської Федерації та про невизнання виборів у Держдуму РФ через залучення до них жителів окупованих українських територій", - сказав він.

"Для нас дуже важливо, що ООН визнала Кримську платформу. Думаю, ми можемо говорити про підтримку України з боку наших партнерів в цей дуже непростий час", - додав Зеленський.

Президент також підкреслив, що Україна повинна максимально ефективно використовувати цей візит для двосторонніх зустрічей з різними країнами.

Він доповнив, що на полях Генасамблеї ООН очікуються зустрічі з лідерами різних країн.

Президент України акцентував, що через геополітичну ситуацію "трусить весь світ".

"Тільки через діалог, через прагнення до стабільності можна вирішити ці проблеми", – резюмував він.

Новини за темою: Генасамблея ООН: Стало відомо, хто ввійшов у делегацію Зеленського

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський в рамках участі в 76-й сесії Генеральній асамблеї Організації Об’єднаних Націй виступить з промовою у другій половині середи.