Ми почули зобов'язання реформувати ВРП – Посли G7 після зустрічі на Банковій

Країни G7

Фото з відкритих джерел

Представники G7 наголосили на міжнародній підтримці для реформування ВРП відповідно до законів, ухвалених раніше

Посли "Великої сімки" заявили, що почули всі сторони, які зібрались на Банковій обговорити судову реформу, включно із зобов’язанням провести реформу Вищої ради правосуддя. Про це повідомили посли G7 у Twitter.

"Посли G7 із задоволенням долучилися до сьогоднішнього конструктивного діалогу з урядом, парламентом і судовою владою щодо реформування Вищої ради правосуддя, який приймав Офіс президента. Посли почули всі сторони, включно з одностайним зобов’язанням провести реформу ВРП".

Представники G7 наголосили на міжнародній підтримці для реформування ВРП відповідно до законів, ухвалених раніше. 

Вони наголосили, що реформа Вищої ради правосуддя – "це історична можливість створити ефективну та чесну судову систему, яку українці вимагають і на яку заслуговують". Посли закликають Раду суддів і всіх українських партнерів забезпечити швидке висування експертів до складу Етичної ради ВРП

Новини за темою: ВРУ ухвалила законопроєкт про перезапуск Вищої кваліфікаційної комісії суддів

Як повідомлялося, що Верховна Рада прийняла в другому читанні ініційований президентом законопроєкт №5069, який передбачає встановлення адміністративної відповідальності за невиконання законних вимог дисциплінарного інспектора Вищої ради правосуддя (ВРП).