Море по коліно: Погребинський пояснив дії влади у справі Медведчука

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук під час судового засідання Фото з відкритих джерел
Правоохоронні органи України і керівництво країни проявили неадекватність і відчуття вседозволеності, зажадавши від Віктора Медведчука мільярдну заставу притому, що раніше розпорядилися заблокувати всі його рахунки. Про це 11 жовтня в інтерв'ю Sputnik заявив український політолог Михайло Погребинський.

"Українське керівництво поводиться, як загнана в кут щур, яка готова в будь — який момент кинутися на опонента, незважаючи на те, що це за опонент — Медведчук або [Петро] Порошенко... причому так себе і веде, як загнаний в кут щур, тобто абсолютно неадекватно", - заявив він.

Неадекватністю Погребинський назвав суму застави в 1 млрд гривень (близько 2,5 млрд рублів) в новому звинуваченні Медведчука, при тому, що раніше всі його рахунки були заблоковані через слідство.

Також він зазначив, що нові звинувачення "абсолютно безглузді, оскільки не містять складу злочину", і це, за його словами, добре розуміє Офіс генпрокурора. Тому можна зробити висновок, що правоохоронці і керівництво України вважають, що їм "море по коліно і можна безмежно".

Минулого тижня Медведчука звинуватили у сприянні діяльності терористичних організацій. Звинувачення стосуються передбачуваної причетності політика до "схеми постачання"  вугілля з ДНР і ЛНР в 2014-2015 роках. 11 травня СБУ прийшла з обшуком в будинки Медведчука і в офіс партії. Його і депутата Тараса Козака підозрюють у держзраді, порушенні правил ведення війни та замаху на розграбування національних ресурсів у Криму.