Міноборони створило новий департамент: Чим він займатиметься

Міністерство оборони України Фото з відкритих джерел

Департамент створено відповідно до закону "Про оборонні закупівлі"

У Міністерстві оборони створено Департамент державного гарантування якості для удосконалення взаємодії з виконавцями оборонних закупівель . Про це повідомив заступник міністра оборони України Олександр Носов, передає пресслужба Міноборони

"Замовник не має права втручатися в господарську діяльність виконавця оборонних закупівель, інакше замовник порушує законодавство, в тому числі і Конституцію України. Роль Міністерства оборони - укладати угоди і домовлятися", - повідомили там.

Він зазначив, що Департамент створено відповідно до закону "Про оборонні закупівлі". Формування Департаменту буде закінчено до кінця 2021 року. Також, за словами заступника міністра, в межах перетворень до кінця року такого поняття, як "управління військових представництв", не буде.

"Таке рішення за моїм поданням ухвалив міністр оборони. Створено Департамент державного гарантування якості, що діятиме відповідно до вимог закону України "Про оборонні закупівлі", - сказав Носов.

Новини за темою: Міноборони випробовує кулемет і гвинтівку "Алігатор" українських зброярів

Раніше повідомлялося, що на засіданні Ради національної безпеки і оборони вперше затвердили "фундаментальний документ" — план оборони України