Медведчук: Проблема номер один в країні – це встановлення миру на Донбасі

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Головна проблема в Україні – це негайне встановлення миру на всій території Донбасу. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук. 

"Проблема номер один – це встановлення миру. Замість встановлення миру у нас триває насильницька українізація. Конституційний суд підтвердив дію закону Про статус української мови, який по-іншому і реально можна назвати як закон, спрямований проти російської мови, на дискримінацію російської мови", – сказав він.

Медведчук зазначив, що "це все робить влада, не розуміючи те, що її чекає, і які будуть наслідки".

"Чому вона це робить? Для того, щоб відвернути увагу від інших проблем, які вона нездатна і не може вирішити. І ось це відволікання уваги за допомогою різних піар-ходів. Ось тут одна з ланок ось цього ланцюга є, в тому числі незаконне кримінальне переслідування мене і мого колеги, а також незаконні кримінальні переслідування щодо членів нашої партії, і взагалі боротьба з нашою партією Опозиційна платформа – за життя. Це все робиться заради одного – відвернути увагу від тих нагальних, реальних, об'єктивних проблем, які склалися в нашому суспільстві і в економічній, і в соціальній сфері", – зазначив народний депутат.

Зазначимо, голова політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук раніше порадив президенту України Володимиру Зеленському провести зустріч із лідером Російської Федерації Володимиром Путіним і представниками самопроголошених "Л/ДНР".