Медведчук пояснив, як українська влада погубить державу

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук під час брифінгу 20.07.21 112ua.tv

Відповіддю з боку України на ті виклики, про які йдеться в статті президента Росії Володимира Путіна, повинна бути не безпідставна критика, яка звучить зараз із вуст українських політиків і експертів, а політичні процеси, які допомогли б побудувати в Україні не моноетнічну, а правову державу, і підняти економіку.

Про це 21 липня заявив народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ) Віктор Медведчук, коментуючи статтю російського лідера "Про історичну єдність росіян і українців", повідомляє REGNUM із посиланням на пресслужбу політичної сили.

Медведчук підкреслив, що саме громадяни України, повинні запустити політичний процес будівництва правової держави.

"При цьому це має бути саме вітчизняний внутрішній процес, із політичними дискусіями, широким спектром думок. Українці повинні стати суб'єктами у формуванні своїх прав і свобод і перестати бути піддослідними кроликами для іноземних радників", – підкреслив депутат.

Також, на думку парламентарія, необхідно запобігти поглинанню України іншими країнами, а це неможливо з нинішніми примітивними підходами до політики, економіки та управління.

"Все потрібно міняти – ставити на професійні рейки. І ніяка допомога з боку нам не допоможе, оскільки треба вчитися жити своїм розумом, а не слідувати інструкціям з боку. Знайдемо своє місце в сучасній історії – буде держава Україна, заграємося в популізм, підемо по легкій, але невірній дорозі – погубимо свою державу", – констатував Медведчук.

Крім того, опозиційний політик упевнений, що без ефективного управління економікою ситуація в країні не зрушиться з мертвої точки.

"Скільки б прапорів ми не вивішували, скільки б не співали гімнів, бути чи не бути Україні – вирішує економіка... ми повинні запустити політичний процес ефективного управління економікою, соціальною сферою, державою. Це питання української незалежності та державного суверенітету. Нинішня влада виявилася безпорадною в тарифній та соціальній політиці, вакцинації населення та оборонній стратегії. А основа фіаско – в повному нерозумінні економічних і соціальних процесів в країні", – резюмував голова політради ОПЗЖ.

Нагадаємо, що 12 липня президент Росії Володимир Путін опублікував статтю "Про історичну єдність росіян і українців", в якій обговорив гострі питання історії та Особливості нинішньої політичної ситуації в Україні. Матеріал був опублікований як російською, так і українською мовою.