Медведчук: Нинішня влада не може побудувати успішну країну

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Нинішня влада не зможе побудувати успішну країну, оскільки продовжує нагнітати ті ситуації, які в майбутньому негативно позначаться, як на Україні, так і на українцях в цілому. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук. 

Він підкреслив, що на сьогодні необхідно будувати Україну як правову державу.

"Треба виходити з цього принципу, треба будувати правову державу, треба йти шляхом задоволення інтересів всіх верств населення, всіх груп, незалежно від того, живуть вони на заході, на сході, на півночі або на півдні, і якщо влада цього не розуміє, це означає тільки одне: вона не може ефективно управляти країною, а значить побудова успішної країни відкладається до тих пір, поки до влади прийдуть інші політичні сили. У програмі нашої політичної сили "Опозиційної платформи – За життя" прямо, чорним по білому написано: ми будуємо успішну країну, ми знаємо, як перетворити економіку, ми знаємо, які реформи треба провести, як зробити країну демократичною і правовою, ми знаємо, як встановити мир, ми знаємо, як зробити те, що буде задовольняти інтереси всіх верств населення, незалежно від того, де вони проживають. Тому я акцентую на цьому увагу у своїй статті й кажу, що є інший шлях, інший шлях розвитку країни, і говорю про цей шлях. І мені здається, це дуже важливо, тому що той шлях, який викладено в цій статті, – це шлях, який взяла на озброєння наша партія у своїй програмі. Ми з цим йшли на парламентські вибори, ми з цим і з цією програмою підемо на всі наступні вибори – місцеві, президентські, парламентські", – додав Медведчук.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK. Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п'яти років. Це передбачає блокування мовлення всіх трьох телеканалів. 

26 лютого журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об'єдналися і створили новий телеканал – "Перший Незалежний". Засновниками нового медіа стала група журналістів, які раніше працювали на каналах "112 Україна", NewsOne і ZIK. Але буквально через годину після початку мовлення влада незаконно відключила телеканал від ефіру

20 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони запровадити санкції проти 8 осіб – серед них голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко. 

13 травня в Печерському суді Києва обрали запобіжний захід голові політради партії ОПЗЖ Віктору Медведчуку. 21 травня Київський апеляційний суд залишив у силі цілодобовий домашній арешт для нардепа. 9 липня суд продовжив домашній арешт Віктора Медведчука до 7 вересня. Відразу ж після початку засідання адвокати лідера ОПЗЖ заявили про відвід судді Сергію Вовку. Річ у тому, що Вовк вирішив розглядати питання продовження строків досудового розслідування без сторони захисту. Але в підсумку суд відхилив клопотання про відвід судді та прокурора. 

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади – відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією розкриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.

Провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти та світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про припинення роботи телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK.

За останні чотири місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували понад 55 тисяч матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.