Марунич: Влада Зеленського продовжує тарифну агонію

Співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич

Фото з відкритих джерел

Імпорт нашої країни обвалився через значне подорожчання газу

Влада президента України Володимира Зеленського продовжує тарифну агонію. Про це заявив політолог, співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"Теплокомуненерго б'ються в жаху - у них і так оборотних коштів немає, їх заганяють у всю цю історію.

"Нафтогаз" рапортує, що 17 млрд накопичили в сховищах. Але там нафтогазового газу, грубо кажучи, 8,5 млрд, і якщо буде холодна зима, то його може, просто-таки, не вистачити. Такі ризики є.

У фінплані "Нафтогазу", як не абсурдно б не звучало, це правда, не передбачені гроші на закачування імпортного газу, тому що він дуже дорогий. Вони чекали до липня і нічого не закачували – закачували тільки свій газ. Їх там просто немає, цих грошей.

У тому числі, напевно, і тому, що так ведуться справи в самій компанії", - наголосив Марунич.

За його словами, імпорт нашої країни обвалився через значне подорожчання газу.

"Чекали липня - в липні зрозуміли, що взагалі без імпорту ми не пройдемо, і імпорт почав рости, але не тими темпами, і не можна порівняти з минулим роком. 

Ось така от не дуже радісна ситуація.  Навіть у найбільшій компанії може вийти така історія, що газу не вистачить на початок сезону", - зазначив політолог.

Новини за темою: Марунич: Якщо Зеленський за мир, то чому лідер "партії миру" Медведчук під арештом?

Нагадаємо, раніше Міністр культури України 2010-2012 років Микола Кулиняк, коментуючи доцільність святкування Дня Незалежності України із розмахом, заявив, що влада спробує пізніше наповнити державну казну, з якої підуть на це чималі кошти, шляхом підвищення тарифів на оплату житлово-комунальних послуг.