Марчевський: Ми доб'ємося політичної та кримінальної відповідальності для Потураєва

Фото з відкритих джерел

Народний депутат Микита Потураєв повинен відповісти за заклики розстрілювати депутатів від фракції ОПЗЖ не тільки політично, а й кримінально. Про це заявив керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

За словами Марчевського, його політична сила буде подавати скарги і заяви в усі необхідні інстанції для того, щоб притягнути Потураєва до відповідальності.

"Якби ми жили в нормальній цивілізованій країні, якій ми, на мій жаль не є, то реакція була б негайна. І вона була б не тільки політичною. Людина повинна не тільки скласти мандат, принести публічні вибачення і взагалі забути про політику як таку. Він повинен відповідати перед законом, тому що людина закликала до масового вбивства в залі парламенту. Більше того, не просто до масового вбивства, а до вбивства народних депутатів, своїх колег, представників народу України в парламенті. Я сильно сумніваюся, що з'явиться реакція президента, але якщо представники фракції "Слуга народу" вважають, що ми спускатимемо цю справу на гальмах – то це не так. Ми будемо подавати скарги і заяви в усі необхідні інстанції, в тому числі і міжнародні. Ми доб'ємося того, щоб народний депутат Потураєв відповів за свої висловлювання. Як політично, так і кримінально", – заявив Марчевський.