Мангуш: Некомпетентність української влади призвела до втрати можливості вплинути на переговори Путіна і Байдена щодо України

Олександр Мангуш Фото з відкритих джерел

Українська влада не зробила розумних дипломатичних ходів для того, щоб Зеленський зустрівся з Володимиром Путіним і Джозефом Байденом напередодні особистої зустрічі двох президентів наддержав, втративши таким чином можливість вплинути на хід переговорів президентів Росії і США щодо долі України і війни на Донбасі. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив представник Молодіжного крила ОП-ЗЖ, медіаексперт Олександр Мангуш, передає пресслужба організації.

"Відштовхуючись від складу делегації Російської Федерації на майбутніх переговорах, можна зробити висновок про те, що Україна буде однією з головних тем, які будуть обговорюватися на зустрічі Володимира Путіна і Джозефа Байдена. Ми розуміємо, що те, що відбувається в Україні, це результат протистояння США і Росії. На жаль, українська влада розтратила будь-які можливості вплинути на прийняті рішення. Президент України не зустрівся ні з президентом Росії, ні з президентом США. Зустріч з президентом США не відбулася, можливо, через те, що не були задіяні дипломатичні лінії, замість цього Зеленський ходив роздавав інтерв'ю американським каналам, через які, як коментують самі канали, благав президента Байдена про зустріч з ним. Що ж стосується зустрічі з президентом Путіним – ми пам'ятаємо, який влаштовувався цирк з перенесенням часу, міст, країн зустрічі. Думаю, якби Зеленський зміг зустрітися і обговорити питання та інтереси України з президентами США і Росії перед їхньою зустріччю, то, можливо, був би шанс щось поліпшити в нашій країні", - сказав Мангуш.