Мангуш: До складу ТКГ не можуть входити люди, які називають Донбас раковою пухлиною

Олександр Мангуш Фото з відкритих джерел

Риторика офіційних представників української делегації в ТКГ вказує на те, що позиція офіційного Києва суперечить мирному плану по Донбасу, а українці з кожним роком змушені все більше віддавати зі своєї кишені на утримання війни. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив представник Молодіжного крила ОПЗЖ, медіаексперт Олександр Мангуш, передає пресслужба організації.

"Для початку, я вважаю, потрібно поміняти склад української делегації в ТКГ, тому що коли її глава і офіційний представник Леонід Кравчук говорить в ЗМІ про те, що Донбас — це ракова пухлина, від якої потрібно позбавлятися, то ми розуміємо, до чого ми з такою делегацією прийдемо.

Спочатку цю "ракову пухлину" збираються видаляти, потім кажуть, що люди з Донбасу нам все-таки начебто потрібні, потім знову не потрібні, потім — нам потрібні тільки землі, потім знову — і землі, і люди... по факту, стає ясно, чому до сьогодні маємо на Донбасі те, що маємо.

Питання адже, не де розмовляти - в Мінську або не в Мінську, а про що.

Влада поклала фінансування війни на наші плечі. З кожного свого економічного ходу - купуючи новий автомобіль або квартиру — кожен українець платить військовий збір. При цьому щорічно наші витрати на військові потреби збільшуються. У зв'язку з цим згадуються різні схеми, аналогічні схемі Порошенка з купівлі американських протитанкових ракет Javelin - застарілі ракети, частина з яких куплені в неробочому стані, а частина оплачені, але так і не доставлені, в умовах відсутності танкових боїв на Донбасі, всі вони в підсумку замкнені під великими замками в ангарах. Питання: за що в цьому випадку заплатили гроші і продовжують платити українці?" - сказав Мангуш.