Ліберман про справу Лесика: Це, безумовно, політичне замовлення

Андрій Лесик

inlviv.in.ua

Адвокат, доктор права Іван Ліберман назвав політичним замовленням кримінальну справи щодо народного депутата від "Опозиційної платформи - За життя" Андрія Лесика. Свою думку він висловив в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"Юридично. Перше, що стосується самої справи. Так як я не знаю матеріалів справи, однак, я розумію, що це, безумовно, політичне, швидше за все, замовлення, і це вказує, чому саме зараз це так активізувалося, саме на сьогодні. Тому я вважаю, що, так намагаються залякувати українську націю. Через засоби масової інформації. Про те що всі інакомислячі можуть бути переслідувані потенційно. В такому випадку в людей спрацьовує інстинкт страху", - заявив Ліберман.

Також він додав: "Друге, скажу як людина і як єврей. У мудрій єврейській книзі, яка називається "Піркей авот", перекладається як "Повчання батьків", в п'ятому розділі говориться: якщо судова тяганина, а дана справа п'ять років розслідується, якщо судова тяганина або якщо суди приймають несправедливе рішення, Всевишній карає цю країну мечем війни. Я не виключаю, що війна на Донбасі якраз і почалася через те, що в Україні судова система виносила несправедливі рішення або затягувала з винесенням справедливих рішень".

"Останнє. На скільки це ще може затягнутися і чим може закінчитися. Чим закінчиться, як професіонал я повинен сказати лише тоді, коли мені будуть доступні матеріали справи, я зможу сказати відповідний правовий прогноз. Однак я точно знаю, що в Україні має бути справедливе правосуддя", - резюмував Ліберман.

Нагадаємо, сьогодні в Харкові проходить суд над керівником міської організації партії "Опозиційна платформа - За життя", керівником фракції партії в міськраді Харкова Андрієм Лесиком.