Лесик про справу Медведчука: Судді тягнуть гуму, бо розуміють - ситуація під Зеленським хитається

Андрій Лесик Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Судді тягнуть час у справі народного депутата України, голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука, оскільки вони розуміють, що ситуація під президентом Володимиром Зеленським хитається, у цілому політична ситуація нестабільна, і в будь-який момент щось може статися.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" під час включення заявив голова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" у Харкові Андрій Лесик.

Політик прокоментував учорашнє засідання Київського апеляційного суду, який, нагадаємо, переніс на 30 липня розгляд апеляційної скарги сторони захисту на продовження цілодобового домашнього арешту народному депутату, голові політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктору Медведчуку.

"Засідання, яке було вчора, не відбулося з надуманих причин. На мій погляд, причина, що ми не ознайомилися з матеріалами справи, що, на мій погляд, теж спеціально було зроблено суддями Печерського суду, суддею Вовком, який не передав вчасно документи, зроблено тільки з однією метою - тягнути час, тягнути гуму. Судді теж розуміють, що ситуація під Зеленським хитається, і в цілому вона нестабільна - політична, - адже в будь-який момент може щось статися", - сказав Андрій Лесик.

Він наголосив, що судді мають розуміти, що їм доведеться відповідати за свої дії, оскільки обвинувачення на адресу лідера опозиції мають суто політичні мотиви.

"Медведчук обвинувачується суто з політичних мотивів. В одній прямій мові Віктора Медведчука він сказав, що ця справа стосується суто його і політичної сили ОПЗЖ. Тут я дещо не згоден, тому що саме справа Медведчука стосується кожного українця, який підтримує політичну силу "Опозиційна платформа - За життя" і Віктора Медведчука", - сказав Андрій Лесик.

Він наголосив, що обвинувачення Медведчуку ґрунтуються на надуманих причинах, змонтованих плівках, які не мають жодної юридичної сили, окрім того, жодної доказової бази у суді не було надано. Андрій Лесик каже, що мета справи проти опозиційного політика - ізолювати його, а взагалі розрахунок влади ґрунтувався на тому, що Віктор Медведчук виїде з країни, проте він цього не зробив, тож влада уже програла.