Кузьмін: Справу проти Андрія Лесика сфабриковано в політичних цілях

Народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін 112ua.tv

Кримінальна справа проти народного депутата від "Опозиційної платформи - За життя" Андрія Лесика є повністю сфабрикованою. Про це заявив нардеп від ОПЗЖ Ренат Кузьмін у коментарі телеканалу "Перший Незалежний".

Він переконаний, що Лесика переслідують саме за участь в опозиційній партії.

"Всі звинувачення, які йому пред'явлені, мають явне політичне забарвлення. Політична мотивація звинувачення очевидна для всіх. Ви ж бачите, в чому звинувачують Лесика? Він зробив перепост новини в соціальній мережі, а також, перебуваючи в лікарні під крапельницею, він "побив" цілу групу СБУшників. Це очевидно сфабрикована кримінальна справа з політичними цілями", - підкреслив Кузьмін.

Парламентар спрогнозував, що в підсумку судовий процес закінчиться виправдувальним вироком.

"Європейський суд з прав людини, якщо така заява від Лесика буде, обов'язково прийме рішення на його користь. Тим більше прецеденти ми такі вже знаємо. Я бачу позитивне рішення в інтересах Лесика і масу проблем, які виникнуть у представників слідчих органів, звинувачення, прокурорів і слідчих. Кожен з них відповість за фабрикацію кримінальної справи", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні в Харкові проходить суд над керівником міської організації партії "Опозиційна платформа - За життя", керівником фракції партії в міськраді Харкова Андрієм Лесиком.