Кузьмін про голосування за ринок землі: Рейдери захопили Україну

Ренат Кузьмін. Фото УНІАН
Ренат Кузьмін. Фото УНІАН

Команда президента Володимира Зеленського сьогодні вночі виконала наказ міжнародних аферистів, тих самих, які в 2014 році в змові з українськими олігархами захопили владу в Києві, і під виглядом обміну української землі на черговий кредит МВФ фактично здійснила рейдерське захоплення основного народного надбання. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін.

"Президент особисто керував цим процесом в Раді і має особисто нести за це відповідальність. Команда Зеленського сьогодні вночі дала старт грандіозній шахрайській схемі пограбування багатомільйонного українського народу.

Зеленський цинічно проігнорував той факт, що земля за Конституцією є економічною основою нашого суверенітету. Немає землі — немає суверенітету. Немає суверенітету — немає держави. Він обіцяв українському народові референдум за законом про землю. Обіцяв і обдурив: ні референдуму, ні всенародному обговоренню, ні чіткому поясненню. Обдурив — повинен відповісти за обман", - зазначив політик.

За його словами, за допомогу в організації рейдерського захоплення України п'ятий президент України і лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко отримав імунітет від кримінального переслідування. "Але отримав його не від Зеленського, а від міжнародних аферистів, які стоять за цією злочинною аферою, і фактично керуючих українською державою через своїх агентів. При Зеленскому ні він, ні його найближче оточення не будуть притягнуті до відповідальності. Зеленський буде продовжувати злочинну політику Порошенка, а міжнародні аферисти в змові з українськими олігархами продовжать пограбування населення, тотальну нацифікацію суспільства і остаточно перетворять Україну на колонію, а її громадян на рабів. Прийшов час всім здоровим силам об'єднатися і звільнити країну від зовнішнього управління і олігархічного тандему Зеленського - Порошенка", - резюмував Кузьмін.

Нагадаємо, напередодні на позачерговому засіданні нардепи після розгляду кадрових питань – призначення двох міністрів – та ухвалення за основу "банківського" законопроєкту (зокрема, голоси за законопроєкт, окрім "Слуги народу", дали "Європейська солідарність" та "Голос"), продовжили розгляд поправок до законопроєкту про відкриття ринку землі.

У Раді не виключали, що робота над поправками затягнеться після опівночі. Так і сталося.

Не обійшлося також без сварок – опозиційні депутати заблокували трибуну і вимагали від першого заступника голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука не порушувати регламент і припинити розгляд законопроєкту за відсутності більшості колег на робочих місцях.

Втім, о 0:42 парламент 259 голосами "за" таки ухвалив проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10.