Кузьмін: "Опозиційна платформа - За життя" вимагає звільнення Мар'яни Безуглої з посади голови ТСК щодо "вагнерівців" через саботаж роботи комісії

Народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін 112ua.tv

Керівництво фракції "Опозиційна платформа - За життя" вимагає звільнення народного депутата від "Слуги народу" Мар'яни Безуглої з посади голови Тимчасової слідчої комісії щодо вагнерівців через саботаж і блокування роботи ТСК. Про це під час включення в ефір телеканалу "Перший Незалежний" повідомив народний депутат від ОПЗЖ Ренат Кузьмін.

"Слідча комісія з перевірки справи "вагнерівців", а також інших справ, пов'язаних з державною зрадою урядових і державних чиновників була створена місяць тому. І Мар'яна Безугла цю Комісію очолює, а я є її заступником. І ось, на жаль, протягом місяця комісія жодного разу не зібралася. Місяць роботи цієї комісії вже пройшов. Це при тому, що закон зобов'язує керівника комісії зібрати засідання комісії не пізніше 5 днів з моменту створення комісії, а після цього засідання комісії має проходити не рідше 2 разів на місяць. Я повторюся, комісія досі жодного разу не зібралася. Чому це відбувається? Відповідь напрошується сама собою. А після того, як Мар'яна Безугла заявила, що вона відмовляється працювати в комісії, якщо я буду її заступником, говорить красномовно за себе. Лист, який був направлений керівникам фракції "Слуга народу", керівництву фракції ОПЗЖ був приблизно про це саме. Арахамія просить Юрія Бойка і Вадима Рабіновича замінити мене в цій комісії. Відповідь ОПЗЖ не змусила себе довго чекати. Сьогодні Юрій Бойко і Вадим Рабінович підписали лист керівнику фракції "Слуга народу", в якому звинуватили "слугу народу" Мар'яну Безуглу в блокуванні, саботажі, роботи цієї комісії і зажадали звільнення її з посади керівника комісії з мотивів, м'яко кажучи, її глибокої і катастрофічної некомпетентності", - зазначив політик.

Новини за темою: Кива про призначення Безуглої главою ТСК щодо "вагнерівців": Влада збирається злити до чортів собачих цю справу

Нагадаємо, раніше нардеп від ОПЗЖ Ренат Кузьмін заявив, що Мар'яна Безугла більше місяця саботує роботу тимчасової слідчої комісії у справі "вагнерівців". 

У свою чергу співголова ОПЗЖ Юрій Бойко відзначив, що заява народного депутата від "Слуги народу" Мар'яни Безуглої про те, що її колега по парламенту від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін не може перебувати у складі Тимчасової слідчої комісії у справі бійців так званої приватної військової компанії Вагнера - незаконна.