Кузьмін: Безугла більше місяця саботує роботу ТСК щодо "вагнерівців", можливо, щоб "відмазати" зрадників з Банкової

Ренат Кузьмін

Фото з відкритих джерел

Народний депутат від "Слуги народу" Мар'яна Безугла понад місяць саботує роботу тимчасової слідчої комісії у справі "вагнерівців", можливо, щоб "відмазати" зрадників з Банкової. Про це повідомляє народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook.

"Що й слід було очікувати: "слуга народу" Мар'яна Безугла відмовилася працювати з головою слідчої комісії у справі "вагнерівців" та інших актуальних справах про державну зраду, якщо її заступником у комісії буде Ренат Кузьмін. Так і написала у себе в ФБ: "...не вважаємо за можливе...", та опублікувала лист Арахамії керівництву фракції ОПЗЖ з цього приводу. Правда без підпису самого Арахамії", - написав Кузьмін.

Також він додав: "Нагадаю, що за законом про ТСК слідча комісія "по вагнерівцях" повинна була вже місяць як почати роботу і за цей час провести не менше двох засідань. На жаль, Мар'яна Безугла замість розслідування "справи вагнерівців" формує склад Комісії зі зручних і піддатливих "підлеглих". Як думаєте, для яких цілей їй потрібен "інший" заступник? Вона дійсно збирається розслідувати справу про зраду на Банковій і зрив спецоперації із затримання найманців? А може цю комісію створили спеціально для того, щоб "відмазати" зрадників Батьківщини, що "злили" спецоперацію ворогові, і Мар'яна просто "відпрацьовує номер"?"

"Схоже, нас чекає цікаве продовження. Відповідь керівництва ОПЗЖ на "хотілки" "слуг народу" обов'язково опублікую", - резюмував парламентар.

Скріншот