Комітет ВР рекомендував відсторонити Третьякову від п'яти пленарних засідань

Галина Третьякова Голос.ua

Верховна Рада розгляне відповідне рішення Комітету на наступному пленарному тижні без обговорення

Комітет Верховної Ради з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту рекомендував позбавити народну депутатку від фракції "Слуга народу" Галину Третьякову права брати участь у п'яти пленарних засіданнях. Про це повідомив голова підкомітету з питань регламенту ВР Павло Фролов у своєму Telegram.

"Регламентний комітет рекомендував парламенту позбавити Галину Третьякову права брати учать у 5 пленарних засіданнях за її висловлювання щодо смерті Антона Полякова (10 членів Комітету - за; 1 - утримався. Усі представники фракції СН підтримали таке рішення Комітету)", – написав "слуга народу".

За його словами, Верховна Рада розгляне відповідне рішення Комітету на наступному пленарному тижні без обговорення.

Новини за темою: "Слуга народу" Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти "дуже низької якості"

Нагадаємо, 8 жовтня у залі парламенту виник скандал через вислів Галини Третьякової щодо смерті Антона Полякова в чаті "Слуги народу". За словами народного депутата Ігоря Палиці, вона написала: "На одного ворога менше".

У залі парламенту їй кричали: "Ганьба!". А Палиця закликав керівництво фракції монобільшості та Верховної Ради дати належну оцінку такій позиції.

Тоді також повідомлялося, що народну депутатку від "Слуги народу" Галину Третьякову хочуть відсторонити від роботи у Верховній Раді України через її вислів щодо померлого нардепа Антона Полякова.