"Хвилююся за своє життя": Чаус записав нове відеозвернення

Микола Чаус Фото з відкритих джерел

Екссуддя заявив про передачу матеріалів на людей, які причетні до його викрадення

Колишній суддя Микола Чаус записав нове відеозвернення, в якому заявив, що передає матеріали на людей, які причетні до його викрадення в 2016 році, для публікації. Відео опубліковано у Telegram-каналі "ChausUA Микола Чаус" з текстом "Залишилося 10 годин...".

"Упевнений, що люди, причетні до мого викрадення в 2016 році, бояться мого повернення і зроблять все, щоб я замовк. А знаючи їхні можливості, зокрема і фінансові, я хвилююся за своє життя і життя своїх рідних. Тому я прийняв рішення передати моїм друзям свої рукописні записи і зібрані мною за ці роки матеріали щодо цих осіб для подальшого їх опублікування", - сказав Чаус.

Крім того, екссуддя звернувся до правоохоронних органів з проханням "поставитися з усією відповідальністю до цього матеріалу, незважаючи на посаду, статус і прізвище осіб, зазначених у ньому".

Новини за темою: Чаус записав відео після викрадення: Готовий піти на співпрацю з українським слідством

Нагадаємо, адвокати Миколи Чауса заявили, що колишнього українського суддю викрали у Молдові озброєні люди та повезли у невідомому напрямку. Також цю інформацію підтвердили у правоохоронних органах країни. 

Пізніше глава МЗС Дмитро Кулеба під час телефонної розмови з молдовським колегою Ауреліу Чокоєм запевнив у непричетності України до ситуації з викраденням судді Миколи Чауса та запропонував створити спільну робочу групу з цього питання.