"Хто ти такий взагалі? Коня йди лікуй!": Українці висловилися про закриття Зеленським телеканалів і тиск на Медведчука

Телевізор Фото з відкритих джерел

Про владу більше не жартує "Квартал 95", а канали, що залишилися в ефірі, так і сиплять тільки компліментами і досягненнями на адресу влади. Якщо так виглядає свобода слова в демократичній державі для Зеленського, то чи погоджуються з цим українці? Громадяни у програмі "Чуємо кожного" висловили свою думку щодо утиску свободи слова та закриття телеканалів. 

"Канали закриті без рішення суду, закриті вольовим рішенням незрозуміло яких людей, як прийшли до влади, як туди потрапили, якихось там санітарних лікарів і кінських гінекологів. Чому там сидить якась людина з пикою просоченого алкоголіка і вирішує, який канал хороший, а який не хороший? Та хто ти такий, звідки ти взявся, коня йди лікуй!" - висловився житель Харкова. 

"Раніше у нас в країні при минулих президентах було більше свободи слова. Тому що не було конфліктних ситуацій, які зараз виникли у нас в країні. Пояснити закриття телеканалів можна тим, що влада не хоче, щоб розкривалися їх промашки. На опозиційних каналах завжди говорять те, що думає народ", - поділилися думкою жителі Краматорська і Лисичанська.

Тепло і спокійно цієї зими буде тільки в урядовому кварталі. Тому що поки вся країна запасається дровами і зустрічає перші холоди, там роблять вигляд, ніби нічого не відбувається. Навіть більше, "великі будівельники" Банкової уперто стверджують, що газ коштує 16 гривень в той момент, коли лікарні вже складають договори, згідно з якими кубометр коштує вже майже 40 гривень. Чому відповідальність переклали на місцеву владу, і чи готові батьки відпускати своїх дітей в холодні школи і дитячі садки? Як ставляться до того, що в лікарнях тепер холодно і моторошно навіть без коронавірусу? Українці висловилися, як ставляться до таких дій влади. 

"З кожним роком все гірше і гірше, з кожним місяцем. Зарплата маленька, ціни ростуть. Клоунів якихось, посадили, це якийсь кошмар. Невідомо, що зараз з газом ще буде. А спробуй з пенсії все це оплатити, це неможливо. Це ненормально. Ви уявіть тільки, діти будуть в холодному приміщенні сидіти. Відповідати за це повинні, але я вважаю, що ніхто нічого не робитиме. Тарифи, звичайно ж, високі, це очевидно. Особливо для пенсіонерів", - висловилися люди з Ужгорода, Лисичанська та Харкова. 

"Тарифи просто непідйомні. Запитати про це потрібно у влади вже, тому що вона монолітна, вони все це роблять і вирішують, як їм жити далі", - висловив думку уродженець Краматорська.