Новини » Політика Читать эту новость на русском

Хоч нині багато депутатів були у масках, але насправді сьогодні маски з них спали, – Кацман про продаж землі

Кацман
Політичний експерт Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Україна виставляє свій ресурс на продаж, коли світу загрожує пандемія, застерігає експерт

У той момент, коли світу загрожує пандемія коронавірусу, коли всі сили спрямовані на протидію їй, не можна продавати ресурси. Проте Україна виставляє свій ресурс на продаж.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт прокоментував сьогоднішню роботу Верховної Ради, де, нагадаємо, за один день, 30 березня, оголосили про три позачергові засідання. У ці хвилини на третьому позачерговому засіданні парламентарі, які через загрозу інфікування коронавірусом прийшли на роботу у захисних масках, окулярах та рукавичках, розглядають поправки до земельного законопроєкту – проєкту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10.

"Сьогодні я побачив багатьох депутатів в масках, якими вони захищалися від коронавірусу. А мені здається, що маски сьогодні всі спали", – зазначив Володимир Кацман.

Новини за темою: МВФ і Фонд Сороса шантажують владу і вимагають терміново ухвалити закон про землю, – Медведчук

Експерт вказав на символічне рішення, яке було ухвалене Антимонопольним комітетом України.

"Сьогодні Антимонопольний комітет зняв всі свої торги щодо великої приватизації в Україні. Зняв, тому що навіть до Антимонопольного комітету дійшло, що в такий момент, коли світу загрожує коронавірус, коли всі сили спрямовані на пандемію тощо, не можна продавати ресурси. А тепер ми виставили на продаж, по суті, свій ресурс", – заявив Володимир Кацман.

Як повідомляли, народні депутати України під час третього за 30 березня позачергового засідання Верховної Ради України, після розгляду кадрових питань – призначення двох міністрів – та ухвалення за основу "банківського" законопроєкту, продовжили розгляд поправок до законопроєкту про відкриття ринку землі.

У Раді не виключають, що робота над поправками затягнеться після опівночі.

Не обійшлося сьогодні без сварок – опозиційні депутати заблокували трибуну і вимагали від першого заступника голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука не порушувати регламент.