Експерт: У Медведчука і його команди вкрай оптимістичні перспективи позовів до ЄСПЛ

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук під час брифінгу 20.07.21 112ua.tv

Репресії режиму президента Володимира Зеленського щодо голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука, а також введення цензури і закриття незалежних телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZІK викликають неймовірне роздратування у багатьох міжнародних організаціях. І тому у лідера опозиції є вкрай оптимістичні перспективи позовів до ЄСПЛ, заявив політичний експерт Андрій Бодров, повідомляє ФАН.

За його словами, вкрай сумнівними бачаться з Брюсселя і Вашингтона спроби української влади погасити санкціями і кримінальними справами діяльність опозиції — зокрема, лідера "Опозиційної платформи — За життя" Віктора Медведчука з його соратниками.

"А ось перспективи їхніх позовів до ЄСПЛ проти рішень РНБО України виглядають для команди Медведчука вельми оптимістичними. Дії режиму Зеленського викликали роздратування навіть у Верховному комісаріаті ООН з прав людини, де побачили ознаки порушення свободи слова в забороні телеканалів "112 Україна", ZІK і NewOne, — нагадав Бодров. - Таким чином, Київ опинився в складній зовнішньополітичній ситуації. Великі гравці, виходячи зі своїх геополітичних мотивів, все більше відтісняють українське питання на периферію своїх інтересів. А також на очах втрачають зацікавленість у військовій та економічній підтримці України".