Кацман: Небажання покарати Третьякову - показник морального падіння "слуг" на шляху до їх рейтингового "Титаніка"

Володимир Кацман
Володимир Кацман Скріншот з відео

Наполегливе небажання "Слуги народу" покарати Третьякову за людиноненависницькі висловлювання і хамство-лакмусовий папірець не тільки їх морального вигляду, але і чіткий покажчик на шляху до рейтингового "Титаніка" про це в своєму блог "Як в "Титанік" з Третьяковою застрибнув Яременко" заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Журналіст також підкреслив, що "захист Богданом Яременком, відомим скандалістом, Третьяковою від "тролінгу колег", його вихід на знак протесту з чату - ще один показник того, що ніякого усвідомлення морального падіння членів фракції немає і чекати не доводиться. Як і раніше, ні життя людське, ні благополуччя і безпека співгромадян – ніяка для "слуг" не цінність, ніяке не правило, прописане в 3-й статті Конституції України. Для "слуг" адже Конституція не указ - скільки разів вони ламали, руйнували в залі вищого законодавчого храму, приймаючи збиткові закони проти людей, і не злічити!"

"Доводиться констатувати: проступки Третьякової ("неякісні" діти, "вороги" в залі ВР, законопроект про евтаназію) і Яременка (телефонні забави) не будуть оцінені суворим товариським судом, назавжди залишаться ахілесовою п'ятою і "Титаніком" фракції "СН", їх табло вимірювання моральності і політичної відповідальності. Їм же, у свою чергу, варто зрозуміти: поки в такому "моральному кодексі будівельника лібертаризму" не відбудуться корективи, сподіватися на довіру виборців не варто... Рейтинг не встоїть", – резюмує Володимир Кацман.