Кабмін призначив нового главу "Нафтогазу": Ним став Юрій Вітренко

Юрій Вітренко Facebook/Юрій Вітренко

У цей час тимчасовим виконувачем обов’язків Міністра енергетики стане Юрій Бойко

Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо призначення виконувача обов’язків Міністра енергетики Юрія Вітренка очільником НАК "Нафтогаз". Про це повідомляє "Урядовий портал". 

"Прийнято рішення про обрання та призначення з 29 квітня 2021 року Вітренка Юрія Юрійовича головою правління акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", - йдеться в повідомленні. 

При цьому додається, що Вітренко має багаторічний успішний досвід у сфері енергетики та у 2018 році обіймав посаду виконавчого директора НАК "Нафтогаз України".

"Перед новим керівником компанії поставлено завдання щодо системного збільшення видобутку українського газу, а також сприяння у формуванні повноцінного та справедливого ринку газу в Україні", - мовиться на сайті вебпорталу уряду. 

Відтак, посаду виконувача обов’язків Міністра енергетики, яку до цього обіймав Юрій Вітренко, віддали заступнику Міністра енергетики Бойку Юрію Миколайовичу.

Стало відомо, що відповідні кадрові рішення було прийнято під засідання загальних зборів акціонерів компанії НАК "Нафтогаз України". Окрім цього, уряд визнав роботу Наглядової ради та правління НАК "Нафтогаз України" у 2020 році незадовільною.

"Відповідно, з 28 квітня 2021 року припиняються повноваження незалежних членів Наглядової ради НАК "Нафтогаз України", представників держави у наглядовій раді НАК "Нафтогаз України", а також голови правління Коболєва Андрія Володимировича", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: "Нафтогаз" отримав 19 мільярдів гривень збитку за 2020 рік

Нагадаємо, що Кабмін звільнив Андрія Коболєва із посади глави НАК "Нафтогаза" через незадоволеність його роботою у 2020 році. Однак, сам посадовець про своє звільнення дізнався із новин ЗМІ.