Іранська сторона заявила про шестеро затриманих у справі збитого літака "МАУ"

Залишки літака "МАУ", який збили в Ірані Фото з відкритих джерел

Зазначається, що троє підозрюваних вийшли під заставу

У рамках розслідування катастрофи українського літака "МАУ" Іран затримав шестеро осіб. Про це пише іранське урядове інформагентство IRNA з посиланням на представника судової влади країни Голамхосейна Есмаїлі.

За словами Есмаїлі, наразі слідчі встановили та затримали шестеро підозрюваних. При цьому троє з них вже вийшли під заставу, інші три особи - залишаються під вартою.

Зазначимо, 8 січня 2020 року Іран помилково збив літак "МАУ", внаслідок чого 176 осіб загинули. Так, на початку червня МЗС Ірану заявило, що розслідування катастрофи українського літака Boeing-737 майже завершено. Водночас Іран відмовляється надати Україні чорні скриньки авіалайнера.

Новини за темою: Україна вимагатиме від Ірану виконання зобов'язань, зокрема з виплати компенсацій родичам загиблих, - Єнін

Нагадаємо, нещодавно заступник міністра закордонних справ Євген Єнін заявив, що українська сторона не бачить справжнього просування в розслідуванні катастрофи літака "МАУ" в Ірані, а завершувати цю справу без розшифровки бортових самописців неправильно.