Інтереси України на міжнародній арені нікому не цікаві, це призводить до репресій проти тих, хто говорить правду, - Лесик про тиск на опозицію

Андрій Лесик Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Франція, Німеччина, США обговорюють питання, які стосуються України, вже без України. Зокрема, Німеччина і США врегулювали питання щодо "Північного потоку-2", проте при цьому не врахували інтереси України, бо їх нікому відстоювати.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" під час включення заявив голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" у Харкові Андрій Лесик.

Політик під час обговорення питання щодо відсутності реакції багатьох західних партнерів на заклики припинити диктатуру і репресії щодо опозиційних сил в Україні зазначив, що міжнародна спільнота багато що говорила, проте, як стало очевидно, вона вирішує власні конкретні питання, переслідує меркантильні інтереси.

"Україну використали та, врешті-решт, викинули. Увесь цей "банкет", який тривав останні сім років, був за рахунок громадян України. "Банкет", я маю на увазі, побудова держави "Анти-Росія" на території нашої країни руками українців. А підсумок такий: Франція, Німеччина, США можуть обговорювати питання, що стосуються України, вже без України. І ось нещодавно – стосовно "Північного потоку-2". Німеччина зі США врегулювали питання, і кожен залишився при своїх інтересах. Де інтереси України? А їх немає. А чому? Тому що їх нікому відстоювати", – заявив Андрій Лесик.

Політик продовжив: "Тільки Віктор Медведчук, який сьогодні перебуває під цілодобовим домашнім арештом, послідовно говорив і продовжує говорити про те, що країна перебуває під зовнішнім управлінням, інтереси громадян України нікому не цікаві, інтереси держави Україна на міжнародній арені нікому не цікаві. Це призводить до того, що зараз у нашій країні тривають репресії щодо тих людей, які кажуть правду".

Як повідомляли, народний депутат України, співголова фракції партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович після зустрічі з міністром закордонних справ Петером Сіярто заявив, що якщо влада порушує Конституцію своєї країни, якщо телеканал можна закрити за листом якогось слідчого СБУ, то країна знаходиться в стадії розвиненого фашизму. І опозиційні політики доносять це до європейських колег.