Ілля Кива: Заява СБУ про нібито ліквідацію "Патріотів - За життя" - черговий фейк

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Заява СБУ про ліквідацію Всеукраїнського руху по боротьбі з фашизмом "Патріоти - За життя", яке нібито є бандформуванням - чергова фейкова заява влади. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя", лідер руху Ілля Кива заявив в своєму Телеграм-каналі.

"Співробітники СБУ відрапортували про те, що нібито ліквідували злочинне угруповання, яким керує опозиційний нардеп Кива. Але насправді нікого не заарештували, у них навіть матеріалів немає! СБУ на сьогодні видає бажане за дійсне. Ми - чесні і порядні люди, а те, що СБУ намагається на нас навісити, - вже розсипається", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що свідок, чиї свідчення лягли в основу підозр членам організації "Патріоти - За життя", розповів, що піддався тиску.

"Свідок, чиї показання використовували для вручення підозри Олегу Ширяєву, вже в ОГП розповідає, як ці свідчення співробітники СБУ з нього вибивали, як його залякували. Чоловік записав відеозвернення, в якому розповів, як його викрали, погрожували і збиралися ліквідувати, згодом повісивши і цю справу на мене. СБУ намагається все перекрутити і навісити на нас всіх собак, але ні!" - зазначив політик.

При цьому він додав: "Моя організація жива. І скільки б бруду на неї не вилили - нічого не зміниться. Ми не порушуємо закон. Ви нічого не зможете зробити. І всі ваші заяви - такі ж фейки, як і заяви президента, який збирається висадити мільярд дерев. Так і СБУ заявляє про нібито ліквідацію банди. Ви будете відповідати за те, що викрали людину, погрожували їй і вибили з неї неправдиві свідчення, і за те, що готували вбивство свідка, який вам більше не потрібен", - підсумував Ілля Кива.