Ілля Кива: Є інформація про отримання хабаря прокурором Києва від Палатного

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Інформація про отримання великого хабаря прокурором Києва Олегом Кіпером від голови виконкому політичної партії "Удар" Артура Палатного буде передана в ДБР і ОГП. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива заявив в своєму Телеграм-каналі.

"Тільки що анонім надав мені інформацію, що прокурор Києва Олег Кіпер отримав великий хабар від відомого сутенера, торговця наркотиками, соратника столичного мера Артура Палатного. Хабар давався за те, щоб Кіпер пригальмував, а при можливості і "злив" кримінальну справу стосовно Палатного, розпочату Офісом Генпрокурора", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що має намір "надати юридичного і законного забарвлення" цій інформації.

"У понеділок я, як народний депутат, член парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності, буду офіційно звертатися із заявою в ДБР і ОГП з вимогою перевірити ще раз цю інформацію, і в разі її підтвердження - порушити кримінальну справу стосовно прокурора Кіпера", - зазначив політик .

При цьому він додав: "Знаю про те, що Кіпер системно впродовж тривалого часу допомагав Палатному ухилятися від відповідальності, а також спільникам Палатного і його бойовикам. Крок за кроком ми очистимо і систему, і країну від такої погани", - підсумував Ілля Кива.

Як відомо, 13 травня в ряді приміщень, що належать А. Палатному, пройшли обшуки. У "Ударі" назвали слідчі дії "тиском на демократичну партію з боку Офісу президента".