Ілля Кива: СБУ викрадає і залякує свідків, з яких "вибиває" свідчення проти опозиції

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

ОГП і ДБР повинні припинити свавілля Служби безпеки України, чиї співробітники здійснюють тиск на опозицію в порушення законів - шляхом виписування підозр, заснованих на "вибитих" показаннях свідків. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя", глава Всеукраїнського руху по боротьбі з фашизмом "Патріоти - За життя" Ілля Кива заявив в своєму Телеграм-каналі.

"Звертаюся до Генпрокурора директора ДБР. На сьогодні у мене є незаперечні докази злочинної діяльності окремих співробітників СБУ, які здійснюють системний тиск і кримінальне переслідування, засноване на незаконно отриманих показах свідків, які вони отримують шляхом насильства і погроз життю свідків", - сказав він.

Ілля Кива пояснив, що йдеться про підозру члену організації "Патріоти - За життя" Олегу Ширяєву і ще чотирьом керівникам організації, яким закидають нанесення громадянину тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості.

"Всі ці підозри ґрунтуються на свідченнях свідків. Але сьогодні у мене є відеозвернення до Генпрокурора та директора ДБР свідка, чиї покази лягли в основу підозри О.Ширяеву і його арешту. Свідок зізнається в тому, що був викрадений співробітниками СБУ, заляканий і через погрози з нього були вибиті неправдиві покази і лжесвідчення. Свідок також просить, щоб його захистили від свавілля СБУ, яка й далі намагається його знайти і знищити. Адже він їм більше не потрібен. З нього були вичавлені свідчення, які були їм потрібні, на основі яких були виписані ряд підозр, і сьогодні готується ліквідація даної людини", - підкреслив нардеп.

Ілля Кива зазначив, що свідок - Ігор Савчук, житель Горлівки, має намір особисто подати відповідну заяву в ОГП, розповісти правду і попросити захисту.

"Людина просить про допомогу і захист від свавілля СБУшників, і готова говорити правду. Покази з нього були вибиті шляхом насильницьких дій і погроз його життю і його сім'ї. Прошу Генпрокурора зупинити свавілля СБУ, яка на сьогоднішній день, зірвавшись з котушок, знищує опозицію і порушує всі норми закону і моралі. Вони діють сьогодні просто як навіжені від безкарності злочинці! Ірино Валентинівно, зупиніть це свавілля, тому що воно знищить нашу державність і нашу країну", - підсумував політик.