Ілля Кива: Політики використовують Донбас як агітаційний майданчик, не бажаючи припинення конфлікту

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Позиція чинної влади та міжнародних партнерів по ситуації на Донбасі виключає прагнення до припинення конфлікту, але допускає використання регіону для особистої реклами. Про це заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

"Влада повинна чітко позначити свою позицію в переговорному процесі, що мир їй не потрібен, території не потрібні, люди не потрібні. Чи наблизимося ми до миру, чи зможемо ми зупинити війну і вирішити цей конфлікт, який 7 років знищує країну, – з такими учасниками переговорів, як зараз? Чому ми 7 років тупцюємо на одному місці та ховаємо наших громадян, як з одного, так і з іншого боку? Тому що є така позиція нашої влади та чіткі заяви Держдепу, який і далі підштовхує нас до братовбивчої війни, продовження конфлікту і знищення економіки", – сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що політики використовують конфлікт на сході країни як агітаційний майданчик і місце для "показухи".

"Цю методику ефективно використовує наш президент, перейнявши її у попередника. Нещодавно Порошенко засмічував інтернет фотографіями з Донбасу і переживаннями про українських громадян. А тільки недавно ці люди розкрадали "Укроборонпром" і нашу державу, знищуючи її своїми корупційними діями. Не знаю, чи вірить хто цим всім перфомансам – в будь-якій складній ситуації їдь на Донбас, одягай бронежилет і каску і неси всяку нісенітницю", – зазначив нардеп.

При цьому він додав: "За фактом, поки ці коміки та аферисти ганяють на Донбас і фотографуються – наша країна вмирає... В кожній галузі дії влади завели нас в глухий кут: тарифи, війна, медицина, освіта. Все, до чого торкаються ці лицедії, розвалюється", – підсумував він.