Ілля Кива: Пам'ятними знаками на честь героїв-визволителів ми увічнюємо їх пам'ять

112ua.tv

Пам'ятні знаки на честь Героїв Радянського Союзу – визволителів України від німецько-фашистських загарбників мають на меті виховати нові покоління в дусі поваги до подвигів наших предків. Про це народний депутат фракції "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива сказав в ході відкриття пам'ятного знаку полковнику, заступнику командира ескадрильї 8-го гвардійського авіаційного полку, 8-ї гвардійської авіаційної дивізії, 2-го гвардійського авіаційного корпусу, авіації дальньої дії Олексію Коростильову в четвер у Полтаві.

"Сьогодні, в цей знаковий для полтавців день, ми не тільки святкуємо день визволення міста від німецько-фашистських загарбників, а й відзначаємо великий, звитяжний день всього українського народу. Сьогодні наше завдання – увічнювати пам'ять тих людей, які своїм життям і подвигами дали нам можливість жити, любити та ростити дітей. Я говорю про бійців Червоної Армії, уродженців Полтави, Героїв Радянського Союзу. Таких у Полтаві було 12 осіб", – сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що відкриття пам'ятних дощок робиться для майбутніх поколінь.

"Щоб хлопчаки, пробігаючи, знали, що в цьому будинку, в цьому місті жили великі люди. І на них потрібно рівнятися, пам'ятати їх і бути вдячними. Ці люди і є стрижень нашої нації, той приклад, на який повинен рівнятися кожен, це частина гордості нашої нації. Пам'ятаємо, шануємо, пишаємося", – сказав нардеп.

Як відомо, в рамках урочистих заходів з нагоди 78-ї річниці визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників було відкрито 6 меморіальних дощок героям Великої Вітчизняної війни, зокрема, Олексію Вахненку, Михайлу Мохову, Михайлу Толкачову, Олексію Коростельову, Леонтію Глущенку, Якову Алексєєву. У травні поточного року в Полтаві також були відкриті пам'ятні знаки на честь Героїв Радянського Союзу.