Ілля Кива: Офшор – це грабіж свого народу та своєї держави

Народний депутат Ілля Кива
Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Наявність офшорних рахунків у комерсантів, які згодом стали українською владою, свідчить лише про їхнє бажання пограбувати народ та бюджет України. Про це заявив журналістам народний депутат фракції "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива.

"Офшор – це грабіж свого народу та своєї держави. Несплата податків, приховування податків із прибутку є обкраданням своєї країни. Адже через податки наповнюється бюджет, що дає можливість робити виплати та реалізовувати соціальні програми для людей похилого віку, хворих, багатодітних. А виходить, що ще вчора президент Зеленський, будучи бізнесменом, коміком, обкрадав свою країну, ховаючи прибутки та ховаючись від податків", - сказав він.

Ілля Кива наголосив, що замість визнання правопорушення влада вкотре намагається обдурити публіку та підмінити поняття.

"Керівник фракції "Слуг народу" Арахамія заявляє, що офшор - це нормально, його дружина теж має офшор. Але не треба нам підмінювати поняття норми поведінки всередині держави! Красти – це було, є і буде неприпустимо, тим більше неприпустимо для тих, хто має владу!" – зазначив нардеп.

Політик також висловив переконання, що представникам влади не вдасться мінімізувати свій злочин заявами про сплачені податки останнім часом.

"Комерсанти грабували свою країну до того, як стали владою. Заявлено, що "95 Квартал" сплатив цього року 109 млн грн податків. Яка різниця скільки вони платять сьогодні, я хочу знати, скільки вони вкрали за цей час у мене, моєї дитини, у кожного з нас", - зазначив він.

При цьому Ілля Кива додав: "Не треба чекати, що у цих людей усередині відбудуться глобальні зміни, вони всі дорослі, прийшли до влади, коли їм було близько 40 років. Ці люди до сорока років стрибали-танцювали, отримували за це копійчину, а потім намагалися її надійно сховати. І зараз, усвідомлюючи, що прийде покарання, вони зубами чіплятимуться за владу", - підсумував опозиціонер.