Ілля Кива: Ми стаємо на захист історії переможців і починаємо боротьбу з будь-якими проявами фашизму

Фото з відкритих джерел

Громадяни України - горді нащадки великих переможців у Великій Вітчизняній війні встають на захист історії та готові боротися з фашизмом і будь-якими його проявами. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ході маршу "Вони не пройдуть", організованого Всеукраїнським громадянським антифашистським рухом "Патріоти - За життя" в Києві з нагоди 9 травня.

"Сьогодні в нашій країні фашизм знаходить нову силу, проходить новий етап відродження та формування. І це проходить під прямим патронатом і пособництвом влади. Кульмінацією семирічної ганьби стала хода в столиці шанувальників дивізії "СС Галичина". І ми зрозуміли, що далі мовчати не можна. Ми - чоловіки, громадяни України, нащадки тих, хто боровся з фашизмом, сьогодні хочемо заявити всьому світу: ми готові протистояти і далі, ми готові знищувати фашизм і боротися з будь-якими його проявами. Сьогодні, в День Великої Перемоги ми прийшли в саме знакове місце нашої країни - до Батьківщини Матері, щоб заявити: фашизм в нашій країні не пройде! Ми встанемо на захист історії переможців, щоб наші діти могли гордо ходити по цій землі", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що фашизм засуджений і визнаний чумою ХХ століття, боротьба з фашизмом ведеться в усьому світі.

"І ми взяли на себе відповідальність згуртуватися і побороти зло, яке нищить наше майбутнє. Сьогодні ми клянемося, що в нашій країні фашизму не буде! І як би наша влада не намагалася сприяти фашистам, ми звільнимо нашу землю, як це колись зробили наші прадіди, наші діди, наші батьки. Про злочини фашистів ми повинні пам'ятати та передавати поколінням, щоб ніколи на нашій землі це зло не могло відродитися", - сказав політик.

Фото з відкритих джерел

Нардеп також зазначив, що День Перемоги є великим святом для українського народу, який зробив неоціненний внесок у боротьбу з фашизмом.

"Наші предки, наші діди віддавали свої життя, щоб сьогодні ми мали можливість бачити це небо, сонце, жити на цій землі і ростити своїх дітей. Їх подвиги і їх імена записані в століттях. Ми будемо вічно шанувати та пишатися актом самопожертви Радянського Солдата. День Перемоги - це свято, яке залишиться святом на століття", - підсумував Ілля Кива.