Ідеї фашизму не можуть сприйматися в Україні, якщо вона хоче бути демократичною державою в сучасному світі, - Чорний

Народний депутат (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Віктор Чорний Фото з відкритих джерел

Ідеї фашизму не можуть сприйматися в Україні, якщо вона хоче бути демократичною державою у сучасній Європі, сучасному світі та сучасній системі координат.

Про це під час брифінгу заявив народний депутат України (фракція партії "Опозиційна платформа - За життя") Віктор Чорний. Трансляцію вів телеканал "Перший Незалежний".

Парламентар поінформував, що сьогодні фракція партії "Опозиційна платформа - За життя" ухвалила рішення підтримати створення Антифашистського фронту.

"Світ змінився, і сьогодні ті принципи й ті ідеї, які проповідували 100 років тому фашисти - вони точно не можуть сприйматися в Україні, якщо наша країна хоче вважатися демократичною державою у сучасній Європі, у сучасній системі координат, у сучасному світі. Тому ми повинні побороти це явище, ми повинні піти від цього явища. Україна повинна ще раз згадати свою історію, як це було сьогодні у парламенті, коли ми вийшли до трибуни з портретами наших дідів, наших прадідів, і весь зал парламенту встав, тому що у кожного парламентаря такі ж є предки, такі ж діди та прадіди, які воювали з фашизмом", - наголосив Віктор Чорний.

Народний депутат зауважив, що в останні роки західні спецслужби пропагували нацизм, щоб перетворити Україну на зону нестабільності.

"Просто сьогодні у результаті ідеологічної роботи, пропагандистської роботи, немає розуміння у багатьох, як же це було насправді. Мізки зовсім засмічені пропагандою, особливо, останніх років, останніх десятиліть, коли в Україні відкрито працювали західні спецслужби, фонди, які пропагували нацизм, розуміючи, що їм це потрібно для того, щоб в Україні влаштувати зону нестабільності для нашого східного сусіда, для Росії. Чого вони успішно і добилися, що сьогодні Україна перебуває у стані практично напіввійни зі своїм східним сусідом, я маю на увазі РФ", - сказав Віктор Чорний.

Парламентар резюмував, що Україні слід зрозуміти це і не вв’язуватися у війну із сусідньою країною, з якою колись спільно перемогла у Великій Вітчизняній війні.