"Голос" виключив 7 нардепів із лав партії

Лідер партії "Голос" Кіра Рудик Фото з відкритих джерел

Одна народна депутатка написала заяву про вихід на туалетному папері

На з’їзді політичної сили "Голос", який проігнорувала частина парламентарів, вирішили виключити зі складу партії 7 народних депутатів. Про це під час брифінгу заявила лідерка партії "Голос" Кіра Рудик. 

"Надалі будувати спільну політичну силу немає можливості, один із делегатів на з’їзді поставив питання про те, щоб виключити цих колег з партії. 

З’їзд прийняв рішення про виключення 7 колег по фракції "Голос" з партії "Голос". Це Устінова, Стефанишина, Лозинський, Юрчишин, Цабаль, Клименко, Бобровська. З’їзд прийняв це рішення, і ми рухаємося далі", - заявила вона.

За словами Рудик, в партії "Голос" немає ціннісних розбіжностей із колегами по фракції: "Ми вважаємо їх ефективними та гарними представниками української політики".

На з’їзді партії були присутні 22 делегати. Водночас на з’їзд не пустили осередок із Львівщини. Рудик і глава фракції Ярослав Железняк заявили, що приміщення не могло вмістити всіх представників осередку і їм пропонували обрати кількох делегатів. 

Железняк також розповів, що будучи кандидатами у нардепи, усі члени "Голосу" підписали особисте зобов'язання про те, що у разі виходу із партії, вони складуть мандат.

Раніше народний депутат Олександра Устінова заявила, що більшість народних депутатів не братимуть участі у з'їзді партії "Голос" 29 липня та покидають лави політсили. За її словами, з'їзд "Голосу" – це "чергова профанація керівництва та цементування контролю  Кіри Рудик над партією".

Устінова написала заяву про вихід із партії.

Таку ж заяву написав народний депутат Ярослав Юрчишин, Ольга Стефанишина, котра написала заяву на туалетному папері, Соломія БобровськаЮлія Клименко.  

Раніше повідомлялося, що народні депутати Олександра Устинова, Ярослав Юрчишин та Ольга Стефанишина написали заяву про вихід з партії "Голос", членами якої вони були з 2019 року