Герман: Стаття Путіна - це шлях до двостороннього діалогу, він очікував, що Україна йому відповість

Ганна Герман Фото з відкритих джерел

Стаття президента Росії Володимира Путіна "Про історичну єдність росіян і українців" є шляхом до двостороннього діалогу. Про це заявила голова Наглядової ради Фонду захисту свободи слова Ганна Герман.

"Можливо, стаття Путіна - це шлях до двостороннього діалогу? Можливо, він очікував, що Україна відповість йому, представить свої аргументи? Я б порадила Зеленському почитати одну книгу Петра Толочка, яка дала б йому відповідь на багато питань, які ставить Путін у своїй статті про наше коріння, перспективи та нашу спільну історію. Це було б Зеленському цікаво, якби він хотів почати діалог, але він цього не зробив. Вони легковагі у всьому, і в політиці першу чергу", - зазначила Ганна Герман.

Разом з тим вона підкреслила, що голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук серйозно проаналізував ті аргументи, які подає Путін.

"У деяких речах він йому опонує, але Медведчук подає свій шлях, своє бачення майбутнього України, і чітко розписує цей план (у своїй статті "Про майбутнє українського і російського народів", - ред.). Ця стаття, по суті, виборча програма майбутнього лідера народу", - заявила голова Наглядової ради Фонду захисту свободи слова.