Французькі ЗМІ згодні з Медведчуком, що кредити МВФ тягнуть Україну в середньовіччя

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук вважає, що кредитні програми МВФ – це крок до економічного і соціального колапсу. Про це йдеться в публікації на популярному у Франції сайті громадянської журналістики AgoraVox.

У статті підкреслюється, що заяви чинної влади про те, що Україна стала "аграрною наддержавою", далекі від реальності, оскільки на сьогодні країна повністю залежить від імпорту і зарубіжних технологій.

"Україна зараз працює над розвитком західних країн, поки вона збідніла, – пише AgoraVox. – Україна купує високотехнологічну продукцію у Заходу, що створює там робочі місця і стимулює розвиток науки".

Інтернет-видання підкреслює, що українські політики та експерти неодноразово говорили про важке становище економіки в країні та критикували залежність від кредитних програм МВФ, які впливовий український політик Віктор Медведчук назвав кроком до економічного і соціального колапсу.

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук впевнений, що для того, щоб вивести українську економіку з кризи, "потрібно захищати національні інтереси, а не прагнути за всяку ціну догодити заокеанським господарям. А ось із цим у залежної від Заходу української влади якраз основна проблема".