Експерт запропонувала владі України посадити за ґрати понад 82% населення

Олена Броницька Скріншот з відео

В Україні у 2021 році понад дві тисячі журналістів залишилися без роботи завдяки нинішньому диктаторському режиму, який встановив президент Зеленський, а прості громадяни залишилися без достовірної та правдивої інформації, заявила 14 вересня політолог Олена Броницька, коментуючи стан справ у країні, передає Regnum.

Експерт нагадала про мирну акцію протесту, що відбувся разом з проведенням у Києві конференції – "YES – "Ялтинська європейська стратегія", в рамках якої мітингувальники підтримали журналістів українських опозиційних ЗМІ – 112.ua, NEWSONE, ZIK, "Перший Незалежний", "Страна.UA", "Новини Украины.UA", "Шарий.NET", які були незаконно, без будь-яких доказів, фактів і "просто по свавіллю" заблоковані нинішнім президентом України Володимиром Зеленським.

Експерт зазначає, що була приємно здивована пильною увагою до плакатів журналістів багатьох європейських партнерів України, які відвідали даний форум.

"Розумію, що для них це кричущий випадок, сумбурний нонсенс і непорозуміння того, як можна в державі, яка постійно декларує, що бажає потрапити в ЄС, НАТО, і при цьому нахабним чином за правду закриває опозиційні ЗМІ, більше того без будь-якої доказової бази про порушення за вигаданими статтями", – зазначає Броницька.

Політолог впевнена, що проблематика із закриттям опозиційних телеканалів України та взяттям без всяких законних підстав під домашній арешт лідера опозиційної партії України "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука неодмінно обговорюється і засуджується лідерами багатьох європейських країн.

"Але, враховуючи дані обставини з донесенням правдивої інформації в Україні поки з боку української влади, ми навряд чи про це дізнаємося... хоча, багато хто розуміє всю суть несправедливості й ставлять питання: як можна закрити телеканали за те, що вони подають достовірну інформацію, і заарештувати лідера опозиції, мотивуючи це його незгодою з нинішнім політичним курсом Зеленського? Тоді потрібно посадити за ґрати понад 82% населення, які також не згодні з нинішнім курсом введення політики", – резюмувала вона.