Експерт: Справа Медведчука закінчиться посадкою Зеленського

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Перенесення розгляду апеляції, яку подали адвокати обвинуваченого у державній зраді голови політради "Опозиційної платформи — За життя" Віктора Медведчука про скасування продовження домашнього арешту, — це затягування справи.

Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив 24 червня доктор юридичних наук, ексдепутат Ради Віталій Журавський.

"Підстав тримати Медведчука під вартою у вигляді домашнього арешту немає... Я уважно стежу за цим процесом і не побачив жодного факту, який можна назвати фактом його звинувачень. Це політичне переслідування, його переслідують за політичну позицію, за те, що він відстоює інший курс держави", — зазначив експерт.

Журавський в цьому контексті підкреслив, що сьогоднішній курс держави не підтримує більше 80% українців — адже це курс на порушення суверенітету, незалежності, здачі країни іншим державам. Крім того, зазначив юрист, цей курс очевидно не сприяє створенню нових робочих місць, підвищенню зарплат і пенсій, соціального захисту, веде до великого протистояння, яке може підірвати ситуацію в країні.

"Тому вирішили відігратися на Медведчуку... нічого вони там не доведуть, це політичний процес, і вони будуть його затягувати як тільки можуть. Взагалі не було підстав відправляти його під домашній арешт. Чому? Він не тікає від слідства, не переслідується. Він сам з'явився в офіс генпрокурора, з'явився до суду, дає відповіді на всі питання. Він що, суспільно небезпечна людина? Ні. За ним стоїть велика фракція в Раді. Їм треба просто закошмарити одного з лідерів опозиційної партії. І якраз переслідування його і ваших телеканалів почалося, як тільки ви вийшли на першу позицію. Як тільки соціологія показала, що ОПЗЖ на першій сходинці, почалися всі ці справи, а закінчаться вони пшиком і посадкою Зеленського. Це відбудеться", - резюмував Журавський.