Експерт про обшуки в оточенні Медведчука: Це картинка, яка створює відчуття хаосу і небезпеки у пересічних громадян

Тетяна Проторченко Фото з відкритих джерел

Обшуки в оточення глави політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука - це картинка, яка створює відчуття хаосу і небезпеки у пересічних громадян. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявила експерт з питань державного управління, громадський діяч Тетяна Проторченко.

"Правоохоронні органи, органи безпеки повинні діяти в межах і в спосіб і в рамках виключно закону. Тому що коли ми спостерігаємо ось такі ось дії, коли працівник СБУ замикається в офісі, потім відкриває двері - воно ж не сприяє поліпшенню ставлення до правоохоронних органів, ні іміджу, ні відчуття громадян України себе в безпеці. Це створення хаосу, це картинка, яка створює відчуття хаосу і відчуття небезпеки в першу чергу пересічного громадянина. А вже далі -так, дійсно, тут вже йдуть внутрішні розборки, якщо можна так сказати, хто кого зможе витіснити максимально далеко з електорального поля", - зазначила Проторченко.

Вона додала, що обшуками в оточення Медведчука правоохоронці хотіли отримати ситуативний результат.

"Критична маса сьогодні невігласів у правоохоронній системі, критична маса, які вважають "і так зійде". Люди, які не розуміють, що є процес, Кримінально-процесуальний кодекс, і в суді це розвалюється. Їм треба ситуативний результат, показати "ось, ми нікого не боїмося, ми це робимо", - додала Проторченко.

Нагадаємо, сьогодні, 24 червня 2021 року, з самого ранку прокурори і слідчі СБУ і ДБР проводять обшук в офісі партії "Опозиційна платформа - За життя", в тому числі приймальні Віктора Медведчука. Крім того, з обшуками приїхали ще й до мами дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко, а також до його родичів, проводяться обшуки у помічників народних депутатів.

Нагадаємо, в офісі партії "Опозиційна платформа – За життя" знаходяться приймальні 7 депутатів від цієї політичної сили, в тому числі голови політради партії, народного депутата Віктора Медведчука, народних депутатів Тараса Козака, Василя Німченка, Юрія Загороднього, Віктора Чорного, Олександра Колтуновича, Іллі Ківи.

Народний депутат від ОПЗЖ Юрій Загородній назвав обшуки терором і помстою з боку чинної влади.

Раніше нардеп від ОПЗЖ Ренат Кузьмін заявив, що обшуки у мами Оксани Марченко - це черговий акт злочину влади проти Віктора Медведчука.